14 listopada 2017

Proama i „Dziennik Gazeta Prawna” dbają o bezpieczeństwo na polskich drogach

Proama we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną” promuje bezpieczeństwo na polskich drogach. We współpracy z Infor Biznes, Proama stworzyła „Poradnik dobrego kierowcy”. Bezpłatny e-book będzie udostępniany na fanpage’u marki Proama Wrzucam na luz od 16 listopada

E-book „Poradnik dobrego kierowcy”. zawiera wskazówki dla kierowców, taryfikator mandatów i punktów karnych. Publikacja promuje dobre praktyki wśród kierowców oraz bezpieczną jazdę.  Fanpage Proama Wrzucam na luz popiera 124 tys. fanów. Ubezpieczyciel liczy, że dzięki nim e-book zostanie szeroko wypromowany i przyczyni się do wzrostu świadomości kierowców i innych użytkowników dróg w zakresie bezpiecznej i kulturalnej jazdy.

Proama została również partnerem trzech dodatków do „Dziennika Gazety Prawnej”. Pierwszy z nich – poradnik i płyta „Prawo jazdy” był wydany (13.11.2017), kolejne –  dzisiaj (14.11.2017 ) i jutro (książki „Kodeks drogowy”, cz. 1 i 2).

Dodatki do dziennika – zarówno poradnik i płyta „Prawo jazdy”, jak i Kodeks Drogowy - dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i są kierowane zarówno do osób starających się o uzyskanie prawa jazdy, jak i doświadczonych kierowców. Płyta „Prawo jazdy” zawiera ponad 2600 pytań z egzaminu na prawo jazdy na wszystkie kategorie. Pytania pochodzą z oficjalnej bazy egzaminacyjnej. Książki „Kodeks drogowy cz. 1” i  „Kodeks drogowy cz. 2” zawierają natomiast omówienie wprowadzonych ostatnio, jak i nadchodzących w najbliższym czasie zmian w przepisach dotyczących ruchu drogowego. W tych dodatkach znajduje się także pełny tekst ustawy „Prawo o ruchu drogowym”. Publikacje zawierają taryfikator mandatów, punktów karnych oraz zestawienie znaków drogowych.