26 czerwca 2015

Zakwaterowanie zastępcze w spocie reklamowym Proama

Proama emituje spoty radiowe, promujące ubezpieczenie mieszkaniowe. Podkreśla w nich , że w ramach posiadanej w Proama ochrony, klient może otrzymać dodatkowe świadczenia, takie jak: zakwaterowanie zastępcze i pomoc finansowa na zakup artykułów pierwszej potrzeby.

Zakwaterowanie zastępcze znajduje się w standardowym zakresie ochrony ubezpieczenia mieszkaniowego w Proama. W przypadku zajścia zdarzenia uniemożliwiającego zamieszkanie w domu lub mieszkaniu, gdy czas ich przywrócenia do stanu zamieszkania przekracza 2 dni, Proama zorganizuje ubezpieczonemu i jego rodzinie pobyt w hotelu lub lokalu zastępczym i pokryje koszty z tym związane. 

Natychmiastowa pomoc finansowa na zakup artykułów pierwszej potrzeby wypłacana jest w ciągu 24 godzin od momentu zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego z limitem do 5000 zł. Może się ona okazać nieocenioną dla osób, które w jednej chwili straciły dach nad głową wraz z całym dobytkiem, także ze wszystkimi dokumentami i odzieżą.

- W spotach poruszamy kwestie związane z zakwaterowaniem zastępczym oraz z pomocą finansową, nie tylko po to, aby pokazać co mamy wyjątkowego w ramach tego produktu, ale również zwrócić uwagę na fakt, że jest to produkt, który dobrze zabezpiecza potrzeby klienta, szczególnie w sytuacji, kiedy Klient znajduje się w trudnej sytuacji – mówi Olga Tobiasz, Brand Manager w Proama.

Ubezpieczenie mieszkaniowe Proama dostępne jest w dwóch wariantach: Proama Dom i Proama Dom All-Risk. Proama Dom obejmuje swoim zakresem 21 ryzyk, a w standardzie pakietu są także: OC w życiu prywatnym, wspomniane 30-dniowe zakwaterowanie zastępcze, pomoc finansową w 24 h (do 5 000 zł), akcję ratowniczą, poszukiwanie przyczyny szkody.

Proama Dom All Risk, zapewnia ochronę od wszystkich zdarzeń losowych, przez co zakresem obejmuje również te najmniej przewidywalne. Dodatkowo ochronie podlegają: indywidualne źródła ciepła, kradzież zwykła dla części ogrodzenia i elementów zewnętrznych, ryzyko katastrofy budowlanej, działanie zwierząt nienależących do Ubezpieczonego lub osób bliskich oraz stłuczenie przedmiotów szklanych. Zakwaterowanie zastępcze zapewnione jest do 90 dni.

- Ponadto oba warianty – Proama Dom i Proama Dom All Risk - w standardzie zawierają ubepzieczenie OC w życiu prywatnym, w ramach którego szkody zalaniowe są likwidowane na zasadzie ryzyka, czyli niezależnie od winy ubezpieczonego. Jest to element, na który szczególnie zwracali uwagę nasi Agenci – wyjaśnia Damian Zieliński, kierownik ds. ubezpieczeń mieszkaniowych w Proama.

Kampania radiowa potrwa do 3 lipca. Spoty emitowane są w lokalnych stacjach radiowych.