25 listopada 2019

Roger Hodgkiss dołącza do ścisłego kierownictwa Generali Polska

Teaser Roger Hodgkiss dołącza do ścisłego kierownictwa Generali Polska

Od 25 listopada Roger Hodgkiss dołącza do ścisłego kierownictwa Generali Polska. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż ubezpieczeń majątkowych Generali i Proama oraz marketing.

Andrea Simoncelli, Prezes Zarządu spółek Generali Polska, stwierdził: „Cieszę się, że Roger Hodgkiss dołącza do Generali Polska. Ma bogate doświadczenie na polskim rynku ubezpieczeniowym, na którym pracuje od 10 lat i zbudował bardzo dobre relacje z multiagentami. Wierzymy, że Roger wzmocni Generali i przyczyni się do dalszego rozwoju i wzrostu naszej działalności w Polsce.”

Roger uzyskał z wyróżnieniem dyplom inżyniera na Uniwersytecie w Liverpoolu i posiada uprawnienia biegłego rewidenta certyfikowanego w Wielkiej Brytanii. Przed pracą w Polsce był dyrektorem handlowym Intouch Insurance i dyrektorem generalnym AAS Balta na Łotwie. W latach 2009-2015 Roger był prezesem Link4 i przyczynił się do przekształcenia firmy z ubezpieczyciela directowego w multikanałowego, sprawiając, że Link4 stał się wiarygodnym graczem na polskim rynku. W 2016 roku dołączył do Zarządu PZU SA i PZU Życie.

Roger Hodgkiss powiedział: „Z przyjemnością i zaszczytem dołączam do Generali, jednego z największych światowych ubezpieczycieli, o silnej pozycji rynkowej w Polsce i długiej tradycji dbania o swoich klientów, partnerów i pracowników. Wierzę, że razem możemy przyczynić się do wzrostu Generali na polskim rynku w przyszłości.”

Generali jest wiodącym ubezpieczycielem, działającym w Polsce od 1998 roku i dostarczającym ubezpieczenia majątkowe, wypadkowe i na życie klientom detalicznym i korporacyjnym, a także produkty inwestycyjne, z zakresu zarządzania aktywami i emerytalne. Generali zwiększyło swoje zaangażowanie na rynku polskim, poprzez ostatnie przejęcia Concordia i Generali Investment TFI, dążąc do stania się partnerem na całe życie dla swoich klientów i dystrybutorów.

 

 

Załączniki