31 marca 2014

Ubezpieczenia mieszkaniowe Proama z Orderem Finansowym

Ubezpieczenia mieszkaniowe Proama Dom i Proama Dom Premium otrzymały Order Finansowy miesięcznika Home and Market. Wyróżnienia zostały ogłoszone przez redakcję w marcowym numerze pisma i są przyznawane co roku najlepszym produktom bankowym i ubezpieczeniowym.

Ordery Finansowe są przyznawane przez Home and Market od kilkunastu lat. Redakcja nagradza nimi produkty i usługi finansowe, doceniane przez klientów za to, że są wygodne i przydatne. W tym roku oceniono produkty w 14 kategoriach. Proama otrzymała Order Finansowy w kategorii ubezpieczenia mieszkaniowe.

- Cieszymy się z tego wyróżnienia, gdyż potwierdza ono słuszność naszej strategii. Tworząc ubezpieczenie mieszkaniowe w Proama przeanalizowaliśmy potrzeby klientów i stworzyliśmy produkt, który pozwala klientom wybrać ochronę, która rzeczywiście jest przydatna - wyjaśnia Damian Zieliński, kierownik ds. ubezpieczeń mieszkaniowych w Proama.

Ubezpieczenia mieszkaniowe Proama to kompleksowa ochrona domów i mieszkań w dwóch wariantach: Proama Dom i Proama Dom Premium.

W ramach Proama Dom można ubezpieczyć zarówno nieruchomość, jak i ruchomości domowe bądź elementy stałe, a także garaż. Wariant ten skomponowany jest w formie trzech dedykowanych pakietów obejmujących także ubezpieczenie OC związanej z użytkowaniem nieruchomości. To ubezpieczenie pokryje np. koszt szkód wynikających z zalania mieszkania sąsiada.

Wariant Proama Dom Premium pozwala natomiast elastycznie dopasować ofertę ubezpieczenia do potrzeb Klienta oraz rozszerzyć ochronę dodatkowo o obiekty małej architektury, ogrodzenie czy budynek niemieszkalny.

Oba warianty ubezpieczenia mieszkaniowego są dedykowane zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Obejmują szeroki zakres ochrony na wypadek 20 zdarzeń losowych, a dla ruchomości domowych i elementów stałych również kradzież z włamaniem i rabunek.

- Co istotne, przy zakupie ubezpieczenia mieszkaniowego Klient może także nabyć dodatkową ochronę, taką jak: Assistance Domowe, NNW, OC w życiu prywatnym, OC w życiu prywatnym PLUS, Ubezpieczenie Ochrony Płatności, Ubezpieczenie Pomocy Prawnej, Ubezpieczenie Na Wypadek Powodzi oraz Ubezpieczenie Od Stłuczenia Przedmiotów Szklanych – dodaje Zieliński.

Ponadto Klienci posiadający ubezpieczenie komunikacyjne w Proama otrzymują 50 zł zniżki na zakup ubezpieczenia domu lub mieszkania, jeśli składka za to ubezpieczenie będzie wyższa niż 250 zł.